www.mokrouse.cz
Home> Sbor > sezona 2022
HOME SBOR OBEC 9. OKRSEK SPORT VIDEO FOTKY KONTAKT
Sezóna 2022
Sport
Sezóna 2024
Sezóna 2023
Sezóna 2022
Sezóna 2021
Sezóna 2020
Sezóna 2019
Sezóna 2018
Sezóna 2017
Sezóna 2016
Sezóna 2015
Sezóna 2014
Sezóna 2013
Sezóna 2012
Sezóna 2011
Sezóna 2010
Sezóna 2009
Sezóna 2008
Sezóna 2007
Sezóna 2006
Sezóna 2005
Sezóna 2004
Sezóna 2003
Sezóna 2002
Datum Čas Místo soutěže Název soutěže Kategorie
23.04.2022 10:00 9. okrsek Okrsková soutěž dospělí
24.04.2022 10:00 Nebílovy Dětská soutěž děti
30.04.2022 10:00 Chlouzovy 11. ročník - Dětská soutěž děti
07.05.2022 10:00 Chlum 7.ročník - Dětská soutěž děti
08.05.2022 10:00 Chlum O pohár starosty SDH dospělí
28.05.2022 13:00 Nezbavětice 15. ročník Pohár starosty obce dospělí
04.06.2022 13:00 Šťáhlavice O pohár SDH dospělí
04.06.2022 12:00 Útušice ZČHL dospělí
05.06.2022 10:00 Letkov Soutěž MH v PÚ děti
11.06.2022 9:00 Šťáhlavy Plameňák MH děti
11.06.2022 13:00 Šťáhlavy 27. ročník Pohár starosty obce dospělí
11.06.2022 12:00 Horní Hradiště ZČHL dospělí
12.06.2022 10:00 Štichovice ZČHL dospělí
02.07.2022 12:00 Nevřeň ZČHL dospělí
03.07.2022 10:00 Stýskaly ZČHL dospělí
09.07.2022 12:00 Horní Kamenice ZČHL dospělí
10.07.2022 10:00 Štítary ZČHL dospělí
23.07.2022 12:00 Štěnovický Borek ZČHL dospělí
24.07.2022 10:00 Buková (SDH) ZČHL dospělí
30.07.2022 12:00 Bolkov ZČHL dospělí
31.07.2022 10:00 Mochtín ZČHL dospělí
06.08.2022 12:00 Mokrouše ZČHL soutěž k 95 výročí SDH dospělí
13.08.2022 12:00 Robčice ZČHL dospělí
13.08.2022 13:00 Tymákov O pohár SDH dospělí
14.08.2022 10:00 Buková ZČHL dospělí
20.08.2022 13:00 Nevřeň O pohár starosty dospělí
27.08.2022 9:00 Pivovary Prazdroj Cup 2022 dospělí
03.09.2022 12:00 Žákava ZČHL dospělí
03.09.2022 13:00 Losiná 15. ročník soutěže v PÚ dospělí
10.09.2022 13:00 Nebílovy 7. ročník pohár SDH Nebílovy dospělí
24.09.2022 13:00 Nezvěstice 20.ročník Pohár starosty obce dospělí
25.09.2022 12:00 Nezvěstice 17. ročník - PLAMEŇÁK mladých hasičů děti
15.10.2022 12:00 Blovice XXVII. ročník soutěže Mladých hasičů děti
5.11.2022 12:00 Nevřeň Nevřeňské bloudění- noční soutěž děti
12.11.2022 12:00 Poslední káď Poslední káď - Memoriál Míly Pytlíka 31.ročník dospělí
Vyhodnocení sezóny 2022
Okrsek 23.4. foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
štafeta pořadí 1. útok 2. útok pořadí součet pořadí
1. Želčany 70.85 ; 62.35 1. 29.18 29.79 1. 2
2. Chlum 72.72 3. 31.81 36.88 4. 7
3. Tymákov 77.12 5. 31.78 33.98 3. 8
4. Letkov 67.94 2. 34.98 34.50 6. 8
5.Mokrouše NP 7. 31.73 NP 2. 9
6. Šťáhlavy 83.04 6. 40.01 33.25 5. 11
7. Nezbavětice 75.70 4. 41.98 35.75 7. 11
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Chválenice 62.93 1. 29.54 27.32 1. 2
2. Nezvěstice 79.76 3. 31.54 39.73 2. 5
3. Želčany 74.30 2. 53.81 33.51 3. 5
4. Nezbavětice 83.62 5. 35.81 61.55 4. 9
5. Chlum 81.84 4. 50.32 NP 5. 9
muži: 3B, široké hadice, nástřiky, lepší útok, součet pořadí
ženy: 2B, široké hadice, nástřiky, lepší útok, součet pořadí
elektronické měření obou disciplín
Nebílovy 24.4. foto
Družstva mladších
Místo Družstvo Čas (sekundy)
štafeta pořadí útok pořadí součet pořadí
1. Letkov 79.30 2. 21.25 1. 3
2. Žákava 72.95 1. 23.80 4. 5
3.Mokrouše 87.78 5. 21.41 2. 7
4. Chlumčany 84.80 4. 24.03 5. 9
5. Dolní Lukavice 106.63 8. 21.90 3. 11
6. Nepomuk 80.91 3. 27.43 8. 11
7. Želčany 89.32 6. 25.27 6. 12
8. Radochovy 105.08 7. 25.65 7. 14
9. Blovice 119.86 9. 34.57 9. 18
10. Nepomuk 151.86 10. 44.91 10. 20
mladší: 2B, sklopky, štafeta požárních dvojic
Chouzovy 30.4. foto
Družstva mladších
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok pořadí štafeta pořadí součet časů
1.Mokrouše 23.64 1 94.96 2 118.60
2. Želčany 27.26 5 99.06 5 126.32
3. Radochovy 25.28 4 102.67 6 127.95
4. D. Lukavice A 23.88 3 104.50 7 128.38
5. Letkov 33.99 7 95.73 3 129.72
6. Žákava 39.94 8 94.31 1 134.25
7. Nepomuk 23.87 2 112.39 9 136.26
8. Šťáhlavy 33.86 6 108.12 8 141.98
9. Chlumčany NP 9 99.04 4 219.04
mladší: 2B, sklopky, štafeta CTIF
Chlum 7.5.
Družstva mladších
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok štafeta
1. Žákava 25.01 65.93
2. Nepomuk A 24.35 69.25
3. Želčany 20.79 78.00
4. Letkov 21.56 77.45
5. Chlumčany 21.19 78.00
6. Dolní Lukavice 26.92 75.20
7.Mokrouše 21.69 82.72
8. Radochovy 22.16 92.58
9. Nepomuk B 24.82 99.71
10. Blovice 60.94 85.19
11. Šťáhlavy NP 131.30
12. Dolní Lukavice ms, Číčov ms, Blovice ms, Chlumčany ms NP
mladší: 2B, sklopky, štafeta požárních dvojic
Chlum 8.5.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1. Nebílovy 17.65 17.18
2. Želčany 17.57 17.58
3. Chlum 18.79 19.59
4. Nezvěstice 26.67 19.66
5. Drahkov 20.71 26.35
6. Nezbavětice 22.02 22.14
7. Hradišťská Lhotka 31.28 22.54
8. Dolní Lukavice NP 24.00
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Želčany 20.02 19.18
2. Žákava 22.33 27.05
3. Nezvěstice 30.80 22.46
4. Chlum 23.14 38.11
5. Drahkov Ladies 24.56 23.66
6. Nezbavětice 25.71 23.77
2B, sklopky, lepší čas
Nezbavětice 28.5.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1. Nebílovy 21.22 26.61
2. Želčany 22.33 22.19
3. Šťáhlavice 22.73 33.22
4. Nezbavětice 27.13 24.13
5. Nezvěstice 30.12 28.32
6. Drahkov 34.87 120.00
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Nezvěstice 28.66 25.36
2. Želčany 26.12 28.30
3. Nezbavětice 30.29 27.78
4. Chlum 120.00 28.93
5. Drahkov Ladies 38.12 31.53
6. Utušice 120.00 32.17
2B, nástřiky, lepší čas
Šťáhlavice 4.6.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok součet
1. Tymákov 22.83 24.93 47.77
2. Chlum 27.18 21.27 48.45
3. Nezbavětice 25.50 23.86 49.36
4. Nezvěstice 27.27 25.49 52.76
5. Šťáhlavice 30.99 27.19 58.19
6. Letiny 25.67 33.78 59.46
7. Sedlec 29.05 39.59 68.64
8. Drahkov 42.59 30.69 73.29
9. Želčany 41.25 33.40 74.65
10. Šťáhlavy 49.70 27.69 77.39
11. Nebílovy 21.97 120.00 141.97
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Nezbavětice 27.70 25.59 53.29
2. Drahkov Ladies 26.15 30.04 56.20
3. Želčany 30.48 28.51 59.00
4. Nezvěstice 30.64 30.27 60.91
5. Šťáhlavice 120.00 39.73 159.73
6. Chlum 120.00 49.03 169.03
2B, nástřiky, součet časů
Útušice 4.6.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Horní Lukavice 16,68
2.  Žebnice 16,82
3.  Horní Kamenice 17,17
4.  Únětice 1911 B 17,17
5.  Želčany 17,35
6.  Bezděkov pod Třemšínem 17,52
7.  Robčice 17,75
8.  Únětice 1911 A 18,21
9.  Stýskaly 18,45
10.  Mochtín 18,48
11.  Útušice 18,67
12.  Bolkov 18,88
13.  Mokrouše 18,93
14.  Štítary 18,97
15.  Nebílovy 21,53
16.  Hlubyně,  Zahorčice NP
3B, úzké hadice, sklopky
Letkov 5.6. foto
Družstva starších
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1. Ledce 15.47 14.77
2. Nezvěstice 20.40 16.69
3. Žákava 16.88 19.69
4. Želčany A 19.83 17.52
5. Nebílovy A 18.03 120.00
6. Kaznějov 18.15 22.64
7. Dnešice A 19.96 18.73
8. hořehledy 22.85 19.71
9. Koterov 21.18 23.69
10. Úněšov 21.53 39.78
11. Nebílovy B 22.20 30.80
12. Božkov 22.96 59.03
13. Radochody 120.00 23.15
14. Číčov 23.60 52.84
15. Dolní Lukavice 27.34 23.79
16. Chlumčany 56.75 25.89
17. Tlučná 29.38 40.58
18. Šťáhlavy 29.87 32.94
19. Dnešice B 30.05 43.26
20. Nepomuk 47.96 32.79
21. Úněšov 120.00 33.10
22. Úněšov B 120.00 43.82
23. Druztová 75.42 50.40
24. Mokrouše - mimo soutěž 33.04 28.50
Družstva mladších
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Letkov 17.78 17.73
2. Chlumčany A 18.39 19.17
3. Mokrouše 37.38 19.82
4. Koterov 19.92 22.71
5. Dolní Lukavice 20.60 21.11
6. Žákava 20.89 23.11
7. Hořehledy 34.68 21.32
8. Ledce 39.16 21.61
9. Želčany 23.55 26.76
10. Nepomuk 23.77 24.58
11. Šťáhlavy 38.75 27.24
12. Radochody 29.00 39.06
13. Chlumčany B 29.70 45.11
14. Druztová A 30.24 95.47
15. Druztová B 31.34 65.29
16. Tlučná 120.00 31.93
17. Kaznějov 39.72 34.00
18. Úněšov A 120.00 35.83
2B, sklopky, lepší čas
Šťáhlavy 11.6.
Družstva mladších
Místo Družstvo mladších Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1.Mokrouše 26.86 28.08
2. Šťáhlavy A 32.67 43.87
3. Šťáhlavy B 35.59 33.06
Družstva starších
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Chlum 23.76 31.54
2. Šťáhlavy 28.88 26.30
3. Nebílovy 33.15 28.13
3. Nezvěstice 39.48 NP
2B, nástřiky, lepší čas
Šťáhlavy 11.6.
Družstva mladších 9. okrsek
Místo Družstvo mužů Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1. Šťáhlavy 23.43 NP
2. Tymákov 29.12 25.01
3. Nezvěstice 25.50 27.46
4. Nezbavětice 25.61 26.62
5. Šťáhlavice 37.49 26.36
6. Chlum 27.97 NP
7. Město Touškov 34.18 31.70
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Nezvěstice 26.80 25.85
2. Chlum 26.27 28.57
3. Šťáhlavy 34.00 30.80
4. Nezbavětice 31.37 32.85
2B, nástřiky, lepší čas
Horní Hradiště 11.6.
Družstva mužů foto
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Únětice 1911 A 17,40
2.  Horní Kamenice 17,41
3.  Mokrouše 17,66
4.  Dehtín 17,72
5.  Horní Lukavice 17,80
6.  Žebnice 17,93
7.  Mochtín 18,24
8.  Hlubyně 18,66
9.  Útušice 18,78
10.  Bolkov 19,03
11.  Příšov 19,23
12.  Zahorčice 20,22
13.  Únětice 1911 B, Bezděkov pod Třemšínem, Stýskaly, Robčice, Želčany, Štítary, Nebílovy NP
3B, úzké hadice, sklopky
Štichovice 12.6.
Družstva mužů foto
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Horní Kamenice 16,70
2.  Žebnice 16,75
3.  Únětice 1911 A 17,24
4.  Bezděkov pod Třemšínem 17,28
5.  Horní Lukavice 17,40
6.  Hlubyně 17,75
7.  Mokrouše 17,83
8.  Želčany 17,86
9.  Dehtín 18,03
10.  Útušice 18,21
11.  Robčice 18,24
12.  Zahorčice 18,37
13.  Štichovice A 18,96
14.  Příšov 19,13
15.  Mochtín 19,32
16.  Bolkov 19,37
17.  Nebílovy 22,43
18.  Stýskaly, Štítary, Únětice 1911 B, Štichovice B NP
3B, úzké hadice, sklopky
Nevřeň 2.7.
Družstva mužů foto
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Žebnice 17,29
2.  Únětice 1911 A 17,31
3.  Mokrouše 17,53
4.  Únětice 1911 B 17,61
5.  Dehtín 17,98
6.  Mochtín 18,23
7.  Horní Lukavice 18,51
8.  Štítary 18,70
9.  Robčice 18,93
10.  Chotíkov 19,12
11.  Útušice 19,45
12.  Štichovice A 20,61
13.  Bolkov 22,95
14.  Štěnovický Borek 25,41
15.  Horní Kamenice, Hlubyně, Stýskaly, Želčany, Zahorčice, Příšov, Nebílovy NP
15.  Nevřeň MS(18.18)
3B, úzké hadice, sklopky
Stýskaly 3.7.
Družstva mužů foto
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Horní Kamenice 17,06
2.  Horní Lukavice 17,18
3.  Hlubyně 17,38
4.  Žebnice 17,42
5.  Únětice 1911 B 17,47
6.  Dehtín 18,09
7.  Robčice 18,13
8.  Zahorčice 18,24
9.  Bolkov 19,04
10.  Mokrouše 19,10
11.  Mochtín 19,18
12.  Útušice 19,24
13.  Stýskaly 20,49
14.  Štěnovický Borek 20,92
15.  Štítary 21,29
16.  Únětice 1911 A 27,95
17.  Nebílovy 28,96
18.  Štichovice A 30,01
19.  Město Touškov 38,99
20.  Příšov NP
21.  Želčany NP
3B, úzké hadice, sklopky
Horní Kamenice 9.7.
Družstva mužů foto
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Horní Kamenice 16,68
2.  Únětice 1911 B 17,35
3.  Hlubyně 17,44
4.  Dehtín 17,51
5.  Bolkov 17,54
6.  Horní Lukavice 17,70
7.  Únětice 1911 A 17,86
8.  Mokrouše 17,91
9.  Želčany 17,94
10.  Mochtín 18,13
11.  Útušice 18,64
12.  Stýskaly 18,81
13.  Štěnovický Borek 19,52
14.  Nebílovy 19,86
15.  Příšov 20,33
16.  Štichovice A, Žebnice, Štítary, Robčice, Zahorčice, Křenovy NP
3B, úzké hadice, sklopky
Štítary 10.7.
Družstva mužů foto
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Horní Lukavice 16,99
2.  Únětice 1911 B 17,77
3.  Horní Kamenice 18,15
4.  Bolkov 18,26
5.  Mokrouše 18,43
6.  Hlubyně 18,73
7.  Útušice 18,87
8.  Dehtín 19,26
9.  Zahorčice 19,56
10.  Žebnice 19,66
11.  Mochtín 20,11
12.  Robčice 20,47
13.  Štěnovický Borek 20,67
14.  Štichovice A 30,36
15.  Újezd 36,44
16.  Nebílovy, Želčany, Stýskaly, Únětice 1911 A,
Nové Sedliště, Křenovy, Štítary, Příšov
NP
3B, úzké hadice, sklopky
Štěnovický Borek 23.7.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Únětice 1911 A 17,06
2.  Hlubyně 17,26
3.  Horní Lukavice 17,33
4.  Dehtín 17,38
5.  Únětice 1911 B 17,80
6.  Mokrouše 17,94
7.  Robčice 18,00
8.  Žebnice 18,17
9.  Bolkov 18,18
10.  Útušice 18,29
11.  Zahorčice 18,74
12.  Želčany 18,82
13.  Příšov 19,12
14.  Štěnovický Borek 19,50
15.  Mochtín 19,52
16.  Stýskaly 21,16
17.  Chlum 22,86
18.  Nebílovy, Horní Kamenice NP
3B, úzké hadice, sklopky
Buková 24.7.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Únětice 1911 A 17,42
2.  Horní Kamenice 17,79
3.  Mochtín 18,11
4.  Dehtín 18,25
5.  Žebnice 18,33
6.  Robčice 18,62
7.  Hlubyně 18,75
8.  Želčany 18,95
9.  Štítary 18,98
10.  Útušice 19,70
11.  Příšov 20,16
12.  Štěnovický Borek 20,46
13.  Únětice 1911 B 21,54
14.  Mokrouše 21,59
15.  Nebílovy, Stýskaly, Bolkov, Horní Lukavice, Zahorčice NP
3B, úzké hadice, sklopky
Bolkov 30.7.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Horní Lukavice 17,81
2.  Mochtín 18,03
3.  Únětice 1911 B 18,15
4.  Žebnice 18,45
5.  Dehtín 18,99
6.  Robčice 19,38
7.  Štěnovický Borek 19,54
8.  Bolkov 19,89
9.  Želčany 20,33
10.  Hlubyně 20,57
11.  Zahorčice 21,27
12.  Únětice 1911 A 22,01
13.  Mokrouše 22,16
14.  Štítary 23,03
15.  Nebílovy 25,04
16.  Útušice, Příšov, Horní Kamenice NP
3B, úzké hadice, sklopky
Mochtín 31.7.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Horní Lukavice 17,08
2.  Únětice 1911 A 17,16
3.  Horní Kamenice 17,22
4.  Žebnice 17,27
5.  Únětice 1911 B 17,83
6.  Mochtín 17,94
7.  Bolkov 18,23
8.  Robčice 18,29
9.  Útušice 18,37
10.  Hlubyně 18,57
11.  Štítary 19,34
12.  Mokrouše 20,07
13.  Želčany 20,28
14.  Zahorčice 21,76
15.  Příšov 24,52
16.  Dehtín 32,64
17.  Štěnovický Borek, Nebílovy NP
3B, úzké hadice, sklopky
Mokrouše 6.8. 9. okrsek
Družstva mužů foto
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Horní Lukavice 17,31
2.  Horní Kamenice 17,46
3.  Mokrouše 17,49
4.  Bolkov 17,61
5.  Únětice 1911 A 17,69
6.  Hlubyně 18,13
7.  Želčany 18,50
8.  Bezdědovice 18,59
9.  Robčice 19,01
10.  Útušice 19,14
11.  Nebílovy 19,44
12.  Štítary 19,47
13.  Žebnice 19,66
14.  Kocelovice 20,32
15.  Chlum 20,39
16.  Štěnovický Borek 21,17
17.  Mochtín 21,24
18.  Tymákov 29,58
19.  Únětice 1911 B 30,07
20.  Dehtín, Zahorčice NP
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Únětice 1911 17,84
2.  Lužná 18,24
3.  Hlubyně 18,53
4.  Dehtín 18,64
5.  Chlum 19,36
6.  Štítary 19,55
7.  Poděvousy 19,57
8.  Žákava 20,23
9.  Chotíkov 20,60
10.  Útušice 24,20
11.  Želčany 24,99
12.  Nezvěstice 29,40
13.  Štěnovický Borek NP
muži: 3B, úzké hadice, sklopky
ženy: 2B, úzké hadice, sklopky
Robčice 13.8.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Horní Lukavice 16,76
2.  Únětice 1911 A 16,83
3.  Mochtín 17,54
4.  Horní Kamenice 17,84
5.  Dehtín 17,88
6.  Hlubyně 18,10
7.  Žebnice 18,27
8.  Robčice 18,29
9.  Únětice 1911 B 18,54
10.  Zahorčice 18,63
11.  Bolkov 18,95
12.  Štítary 19,04
13.  Mokrouše 19,21
14.  Útušice 19,41
15.  Příšov 19,52
16.  Nebílovy, Želčany, Štěnovický Borek NP
3B, úzké hadice, sklopky
Tymákov 13.8.
Družstva mladších 9. okrsek
Místo Družstvo mužů Čas (sekundy)
1. útok 2. útok součet
1. Mokrouše 22.09 20.55 42.64
2. Tymákov 24.47 22.27 46.74
3. Šťáhlavice 24.20 23.80 48.00
4. Nezbavětice 24.28 24.70 48.98
5. Nezvěstice 26.39 22.99 49.38
6. Želčany 24.17 27.13 51.30
7. Hradišťská Lhotka 23.00 31.71 54.71
8. Drahkov 42.22 24.79 67.01
9. Veselá 28.21 48.63 76.84
10. Chlum 24.92 120.00 144.92
11. Nebílovy 120.00 120.00 240.00
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Želčany 26.55 25.82 52.37
2. Nezbavětice 26.14 36.70 62.84
3. Chlum 33.22 30.89 64.11
4. Milínov 55.66 42.00 97.66
5. Nezvěstice 26.81 120.00 146.81
2B, nástřiky, součet časů
Buková 14.8.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Únětice 1911 A 16,89
2.  Mochtín 16,99
3.  Horní Lukavice 17,27
4.  Horní Kamenice 17,53
5.  Únětice 1911 B 17,59
6.  Mokrouše 17,71
7.  Hlubyně 17,89
8.  Robčice 17,91
9.  Bolkov 18,36
10.  Želčany 18,39
11.  Chlum 21,40
12.  Příšov 23,44
13.  Útušice 25,46
14.  Zahorčice 29,10
15.  Štítary, Žebnice, Dehtín, Štěnovický Borek NP
3B, úzké hadice, sklopky
Nevřeň 20.8.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Příšov 17.83
2. Mokrouše 18.07
3. Nevřeň 19.70
4. Ledce 20.56
5. Stýskaly 21.68
6. Tatiná 25.91
7. Všeruby NP
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Příšov 27.83
2. Tatiná 36.99
2B, úzké hadice, sklopky
Prazdroj Cup 27.8.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Čelákovy 18.20
2.  Příšov 18.57
3.  Útušice 18.71
4.  Božkov 18.75
5.  Stýskaly 19.31
6.  Mračnice 21.01
7.  Borovno 25.53
8.  Letiny 30.90
9.  Chocenice 39.14
10. Příkosice, Nová Ves, Drahkov, Nebílovy, Mokrouše NP
2B, široké hadice, sklopky, povrch kostky
Žákava 3.9.
Družstva mužů foto
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Únětice 1911 A 17,42
2.  Dehtín 17,72
3.  Horní Lukavice 18,16
4.  Únětice 1911 B 18,21
5.  Zahorčice 18,48
6.  Horní Kamenice 18,65
7.  Mokrouše 18,93
8.  Žákava 18,98
9.  Hlubyně 19,14
10.  Štítary 19,44
11.  Nebílovy 19,96
12.  Bolkov 20,38
13.  Kocelovice 20,70
14.  Štěnovický Borek 21,32
15.  Želčany 21,39
16.  Stýskaly 25,48
17.  Mochtín 26,96
18.  Žichlice 49,06
19.  Útušice, Robčice NP
21.  Hradišťská Lhotka MS
3B, úzké hadice, sklopky
Losiná 3.9. 9. okrsek
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1.  Libákovice 25.25 21.47
2.  Nezbavětice 27.05 22.16
3.  Drahkov NP 23.13
4.  Tymákov 29.69 23.31
5.  Šťáhlavice 27.10 24.74
6.  Želčany 25.04 NP
7.  Božkov 25.10 25.09
8.  Chlum NP 25.59
9.  Letiny 27.87 30.08
10. Losiná NP 29.78
11.  Milínov 37.74 37.20
12. Sedlec 65.97 NP
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Nezbavětice 26.61 25.86
2.  Dolce 56.78 28.20
3.  Želčany 28.91 28.52
4.  Nezvěstice 29.12 30.63
5.  Chlum 29.16 29.57
6.  Drahkov 32.87 32.93
7.  Milínov 40.04 35.66
2B, široké hadice, sklopky,lepší čas
Nebílovy 10.9. 9. okrsek
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1. Robčice 19.18 16.73
2. Želčany 17.53 NP
3. Útušice 17.60 19.82
4. Libákovice 20.31 18.05
5. Nebílovy NP 18.16
6. Nezbavětice 19.27 18.24
7. Chlum 18.71 19.75
8. Tymákov 18.91 19.53
9. Letiny 19.67 23.59
10. Šťáhlavice 20.44 22.00
11. Želčany B 21.14 21.58
12. Drahkov 40.05 21.70
13. Sedlec 25.44 28.03
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Želčany 20.60 18.56
2. Chlum 19.20 39.97
3. Nezvěstice 21.18 22.65
4. Nezbavětice 22.03 21.70
2B, široké hadice, sklopky, lepší čas
Nezvěstice 24.9. 9. okrsek
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok finále
1. Únětice 17.48 15.21
2. Mokrouše 17.62 15.46
3. Bolkov 19.32 15.84
4. Tymákov 21.19 19.12
5. Drahkov 20.91 31.53
6. Chlum 19.68 NP
7. Božkov 21.67
8. Želčany 24.23
9. Letiny 40.19
10. Nezvěstice, Žákava, Milínov, Nezbavětice, Šťáhlavice NP
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Chlum 21.85 20.60
2. Želčany 25.52 21.46
3. Nezvěstice 19.33 NP
4. Únětice 33.13
5. Žákava 33.15
6. Nezbavětice NP
muži: základní kolo 3B, finále 2B, úzké hadice, sklopky, součet
ženy: 2B, úzké hadice, sklopky, součet
Nezvěstice 25.9.
Družstva mladších
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1. Mokrouše 19.49 16.74
2. Žákava 17.69 17.85
3. Nepomuk A 25.05 22.32
4. Želčany 40.47 22.89
5. Nepomuk B 36.39 28.70
6. Šťáhlavy 92.60 54.31
2B, sklopky, lepší čas
Blovice 15.10.
Družstva starších
Místo Družstvo Čas (sekundy)
součet bodů
1 Želčany I 12
2 Dnešice I 25
3 Letkov 26
4 Žákavá I 29
5 Dolní Lukavice II 32
6 Nebílovy I 39
7 Dnešice II 41
8 Rožmitál pod Třem.I 44
9 Nepomuk I 45
10 Chlumčany I 45
11 Hořehledy 48
12 Blovice 50
13 Dobřeny I 56
14 Žákavá II 56
15 Radochovy 65
16 Číčov 67
17 Chlum 74
18 Želčany II 75
19 Nebílovy II 79
20 Mokrouše I 82
21 Dobřany II 86
22 Vrčeň 93
23 Dolní Lukavice I 103
24 Štěnovický Borek 106
25 Šťahlavy 113
26 Chotěšov 116
27 Chlumčany II 126
28 Sedlec 127
29 Mokrouše II 129
30 Rožmitál pod Třem.II 171
31 Měcholupy 172
32 Nebílovy III 183
Nevřeňské bloudění 5.11.
Družstva mladších
Místo Družstvo - starších Čas (sekundy)
součet bodů
1 Chrást A 22
2 Horní Hradiště 28
3 Ledce A 40
4 Ledce B 46
5 Tlučná A 47
6 Letkov 49
7 Chrást B 52
8 Obora A 54
9 Žichlice A 65
10 Blatnice A 76
11 Všeruby 79
12 Druztová B 81
13 Stýskaly 85
14 Bolevec 88
15 Kožlany 89
16 Bučí 107
17 Úněšov C 114
18 Mokrouše A 124
19 Úněšov B 128
20 Úněšov A 130
21 Žichlice B 132
22 Senec A 132
23 Obora B 133
24 Chotíkov A 138
25 Ledce C 144
26 Mrtník A 151
27 Blatnice B 153
28 Tlučná B 155
29 Obora C 163
30 Město Touškov 165
31 Druztová A 169
32 Mokrouše B 175
33 Horní Bělá 176
34 Mrtník B 227
35 Chotíkov B 240
36 Senec B 272
disciplíny: žberovka, prostředky PO, první pomoc, lanová lávka, ohniště, topografie, uzlování, hod granátem, motání hadic a kuželky
součet pořadí, detailní výsledky: zde
Poslední káď 12.11.
Družstva muži
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok finále součet
1 Mokrouše 19.28 19.76 39.04
2 Kostelec A 19.50 22.41 41.91
3 Záhorčice 21.85 23.29 45.14
4 Bezděkov 21.91 38.01 59.92
5 Střeziměř 26.91 35.91 62.82
6 Úněšov 25.59 120.00 145.59
7 Chotíkov 26.27
8 Příšov 26.47
9 Robčice 27.72
10 Bolevec 31.55
11 Tlučná 34.40
12 Neznašovy 35.32
13 Hradišťská Lhotka 35.58
14 Tatiná 35.97
15 Obora 46.57
16 Město Touškov 71.29
17 Litice 72.03
18 Křelovice, Tupadly, Kostelec B NP
4 krátké savice, 2B, široké hadice, sklopky, součet
Vyhodnocení sezóny 2022
Muži Děti
Soutěže
umístění počet umístění počet
1. 2x 1. 3x
2. 2x 3. 2x
3. 3x 7. 1x
5. 2x 18. 1x
6. 2x 20. 1x
7. 2x 24. 1x
8. 1x 29. 1x
10. 2x 32. 1x
12. 1x
13. 3x
14. 1x
Ligy
ZČHL 8. Plameňák 1.
9. okrsek 7.
21 soutěží + 2 ligy 8 soutěží + 1 liga
Naše soutěžní družstva se letos zúčastnila 29 soutěží v požárním útoku!