www.mokrouse.cz
Home> Sbor > sezona 2024
HOME SBOR OBEC 9. OKRSEK SPORT VIDEO FOTKY KONTAKT
Sezóna 2024
Sport
Sezóna 2024
Sezóna 2023
Sezóna 2022
Sezóna 2021
Sezóna 2020
Sezóna 2019
Sezóna 2018
Sezóna 2017
Sezóna 2016
Sezóna 2015
Sezóna 2014
Sezóna 2013
Sezóna 2012
Sezóna 2011
Sezóna 2010
Sezóna 2009
Sezóna 2008
Sezóna 2007
Sezóna 2006
Sezóna 2005
Sezóna 2004
Sezóna 2003
Sezóna 2002
Datum Čas Místo soutěže Název soutěže Kategorie
20.04.2024 10:00 9. okrsek Okrsková soutěž dospělí
27.04.2024 10:00 Želčany/Chouzovy Plameňák MH, Rad. liga děti
04.05.2024 10:00 Nebílovy Dětská soutěž děti
18.05.2024 13:00 Chlum O pohár starosty SDH dospělí
19.05.2024 10:00 Chlum Dětská soutěž děti
25.05.2024 12:00 Nevřeň ZČHL dospělí
01.06.2024 10:00 Letkov Soutěž MH v PÚ děti
08.06.2024 12:00 Horní Hradiště ZČHL dospělí
09.06.2024 10:00 Štichovice ZČHL dospělí
22.06.2024 13:00 Šťáhlavice O pohár SDH dospělí
29.06.2024 12:00 Horní Kamenice ZČHL dospělí
30.06.2024 10:00 Štítary ZČHL dospělí
13.07.2024 13:00 Nezbavětice 17. ročník Pohár starosty obce dospělí
20.07.2024 12:00 Neuměř ZČHL dospělí
21.07.2024 10:00 Poděvousy ZČHL dospělí
27.07.2024 12:00 Robčice ZČHL dospělí
28.07.2024 10:00 Buková ZČHL dospělí
03.08.2024 12:00 Mokrouše ZČHL dospělí
04.08.2024 10:00 Stýskaly ZČHL dospělí
17.08.2024 12:00 Štěnovický Borek ZČHL dospělí
18.08.2024 10:00 Únětice ZČHL dospělí
24.08.2024 13:00 Tymákov Soutěž v PÚ dospělí
31.08.2024 9:00 Šťáhlavy Dětská soutěž děti
31.08.2024 13:00 Šťáhlavy O pohár SDH dospělí
31.08.2024 12:00 Žákava ZČHL dospělí
07.09.2024 13:00 Želčany Soutěž v PÚ děti
14.09.2024 13:00 Nebílovy 9. ročník pohár SDH Nebílovy dospělí
21.09.2024 13:00 Nezvěstice 22.ročník Pohár starosty obce dospělí
22.09.2024 12:00 Nezvěstice PLAMEŇÁK mladých hasičů děti
Okrsek 20.4.2024 foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
štafeta pořadí 1. útok 2. útok pořadí součet pořadí
1. Želčany 66.36 2. NP 26.20 1. 3
2. Letkov 68.20; 62.35 1. 28.33 32.80 3. 4
3. Chlum 73.44 3. 29.22 - 4. 7
4.Mokrouše NP 8. 26.63 26.44 2. 10
5. Nezvěstice 79.95 4. NP 35.04 5. 11
6. Nezbavětice NP 8. 29.26 29.27 5. 13
7. Šťáhlavice NP 8. 33.83 34.03 6. 14
8. Starý Plzenec NP 8. 57.64 48.16 8. 16
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Chválenice 63.71; 68.63 1. 25.83 29.66 1. 2
2. Želčany 71.18 2. 26.07 28.29 2. 4
3. Chlum 80.34 4. 30.96 - 4. 8
4. Nezvěstice 81.88 6. 31.10 29.01 3. 9
5. Letkov 79.13 3. 65.99 38.72 6. 9
6. Nezbavětice 80.39; 95.05 5. 34.88 33.45 5. 10
štafeta 4x100m: okno, překážka, hadice, hasičák
muži: 3B, široké hadice, nástřiky, lepší útok, součet pořadí
ženy: 2B, široké hadice, nástřiky, lepší útok, součet pořadí
elektronické měření obou disciplín
Chouzovy 22.4.2024 foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
štafeta pořadí útok pořadí součet pořadí
1 Nebílovy 74,58 1 20,28 1 2
2 Dolní Lukavice 74,62 2 23,39 4 6
3 Želčany 69,58+10 6 20,34 2 8
4 Chlumčany 79,11 5 22,28 3 8
5 Dnešice 78,30 4 23,91 5 9
6 Vrčeň-Chlum 77,96 3 24,71 6 9
7 Žákava 80,12 8 25,04 7 15
8 Nepomuk 79,89 7 35,62 11 18
9 Sedlec 81,43 9 34,72 10 19
10 Mokrouše 81,24+10 12 25,62 8 20
11 Blovice 84,64+10 13 30,61 9 22
12 Štěnovický Borek 80,11+10 11 46,55 12 23
13 Letiny 76,48+10 10 NP 13 23
14 Šťáhlavice 119,88 14 NP 13 27
Nebílovy 4.5.2024 foto
Družstva starších
Místo Družstvo Čas (sekundy)
štafeta útok
1 Žákava 58.63 16.78
2 Nebílovy 60.86 19.9
3 Želčany 60.91 20.77
4 Dolní Lukavice 62.79 21.57
5 Blovice 66.18 26.15
6 Dnešice 64.75 53.34
7 Bolevec A 77.49 21.89
8 Nepomuk A 73.99 22
9 Radochovy 81.8 21.71
10 Chlumčany 66.38 120
11 Chlum-Vrčeň 67.22 120
12 Nepomuk B 77.63 26.7
13 Štěnovický Borek 68.49 120
14 Mokrouše 69.82 120
15 Vejprnice 101.69 29.26
16 Šťáhlavice 134.38 39.73
Chlum 18.5.2024
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1 Nebílovy 18.17 18.82
2 Chlum 20.69 18.83
3 Hradišťská Lhotka 18.99 19.49
4 Dnešice 19.68 20.65
5 Nezvěstice NP 21.02
6 Žákava 21.21 NP
7 Přeštice 22.08 22.23
8 Nezbavětice 22.91 30.72
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1 Žákava 21.15 NP
2 Chlum 21.65 NP
3 Želčany 23.35 21.81
4 Nezbavětice 22.68 21.86
5 Nezvěstice 22.06 22.47
6 Letkov NP 24.7
2B široké hadice, lepší útok
Chlum 19.5.2024 foto
Družstva starších
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok štafeta součet
1 Žákava 15.87 54.04 69.91
2 Želčany 19.81 58.15 77.96
3 Nebílovy 22.69 59.72 82.41
4 Chlumčany 21.81 60.83 82.64
5 Dolní Lukavice 23.15 62.11 85.26
6 Dnešice 22.03 66.85 88.88
7 Radochovy 21.67 67.37 89.04
8 Nepomuk 24.62 65.18 89.8
9 Mokrouše 19.86 70.73 90.59
10 Blovice 22.3 70.18 92.48
11 Nezvěstice 25.19 72.26 97.45
12 Štěnovický Borek 26.05 67.81+10 103.86
13 Letiny 24.4 99.29+20 143.69
14 Chlum-Vrčeň NP 61.78 181.78
Nevřeň 25.5.2024
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Bezděkov pod Třemšínem 16,24
2.  Sedlčany 17,22
3.  Zahorčice 17,26
4.  Žebnice 17,41
5.  Hlubyně 17,70
6.  Horní Lukavice 17,71
7.  Mokrouše 17,88
8.  Únětice 1911 B 17,92
9.  Poděvousy 17,97
10.  Únětice 1911 A 18,40
11.  Bezdědovice 18,50
12.  Mochtín 18,82
13.  Želčany 19,04
14.  Obora 19,09
15.  Útušice 19,28
16.  Chlum 19,34
17.  Stýskaly 22,16
18.  Robčice 24,16
19.  Dehtín 24,30
20.  Horní Kamenice 29,74
21.  Štítary, Žákava NP
3B, úzké hadice, sklopky
Letkov 1.6.2024 foto
Družstva starších
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1. Žákava 18.25 20.46
2. Nebílovy A 18.67 28.50
3. Koterov 19.35 18.92
4. Obora A 19.42 20.66
5. Mokrouše 22.65 19.57
6. Chlumčany 26.18 19.57
7. Obora B 21.12 21.17
8. Dolní Lukavice 22.24 21.76
9. Nepomuk A 22.52 26.52
10. Želčany 23.71 23.35
11. Nepomuk B 24.60 32.30
12. Blovice 61.95 24.97
13. Dnešice 32.44 25.70
14. Štěnovický Borek 27.21 45.59
15. Šťáhlavice 44.22 43.93